فرانک مولر

نمایشی جهانی از ساعت سازی مطابق با مد روز

برند فرانک مولر در سال 1992 توسط "وارتان سیرماکس" و ساعت سازی نابغه به نام "فرانک مولر" بنیان گذاری شد و با گذشت زمانی کمتر از 15 سال، در رده یکی از مهمترین شرکت های ساعت سازی ممتاز قرار گرفت. دفتر اصلی این شرکت که "Watchland" یا "سرزمین ساعت" نام دارد، مکانی شگفت انگیز در شهر کوچک "جنتود" در نزدیکی ژنو با مناظر بسیار دیدنی از در یاچه ی Leman و کوه های مون بلان است.

فرانک مولر در رده معدود شرکت های "سازنده" یا "manufacture" قرار می گیرد، به این معنی که تمامی مراحل ساخت یک ساعت از طراحی گرفته تا تولید قطعات یدکی، موتور و مکانیزم های پیچیده توسط اعضای گروه انجام می شود.

رمز موفقیت منحصر به فرد برند فرانک مولر، در توانایی آن در پشت سر گذاشتن ساعت سازی سنتی و ابداع ساعت هایی با طراحی نوین و مکانیزم های بسیار پیچیده ای است که تا کنون در صنعت ساعت سازی نظیر آن دیده نشده بود.

گروه فرانک مولر از سال 1998 هر سال برای نمایش کلکسیون جدید خود، نمایشگاه مستقلی با نام WPHH بر پا می کند که با موفقیت بسیاری همراه بوده است . فرانک مولر سال به سال بر اعتبار و پیشرفت های خود افزود. اکنون فرانک مولر دیگر فقط یک برند نیست، گروه بسیار بزرگی است متشکل از 9 برند ساعت با 460 کارمند، 7 مرکز تولید و ساخت، 46 بوتیک در سراسر دنیا، 50 اختراع ثبت شده و با قابلیت تولید 43000 ساعت در سال، که این گروه را به یکی از مهمترین پیشروان صنعت ساعت سازی در جهان بدل کرده است.